KATEGORIE

SPRZĘT CZYSZCZĄCY

Ręczne sprzątanie powierzchni fabryk, warsztatów, zakładów produkcyjnych, sklepów czy budynków użyteczności publicznej, za pomocą prostych narzędzi i tradycyjnych środków czystości jest pracochłonne i nie przynosi oczekiwanych rezultatów. JPD, wypożyczalnia sprzętu czyszczącego, umożliwia osobom prywatnym, firmom i instytucjom wykorzystanie nowoczesnych urządzeń, które wyczyszczą wiele powierzchni: szyby, podłogi, parkiety, ściany budynków, kostkę brukową czy pojazdy. Sprzęt
z wypożyczalni jest zawsze sprawny, najwyższej klasy, a wypożyczenie za ułamek ceny nowego urządzenia jest niezwykle praktyczne i nie obciąża budżetu. Zapraszamy do siedzimy naszej firmy na Lubelszczyźnie – Puławy, Lublin, oraz na
Podkarpaciu - w Rzeszowie, gdzie doświadczona kadra z przyjemnością pomoże dostosować odpowiedni, specjalistyczny sprzęt do indywidualnych potrzeb rynku i klienta.

Wypożyczalnia myjek ciśnieniowych

JPD oferuje wypożyczenie markowej myjki ciśnieniowej, która umożliwia mycie za pomocą zimnej wody. Wysokie ciśnienie wytwarzane przez urządzenie sprawia, że strumień wody jest na tyle silny, by z łatwością usuwać zanieczyszczenia z wielu powierzchni. Klienci wypożyczalni myjek ciśnieniowych wykorzystują je między innymi do usuwania zanieczyszczeń z chodników, ścian budynków, posadzek betonowych, z ogrodzeń oraz z pojazdów i maszyn. Wypożyczalnia myjek ciśnieniowych proponuje tylko niezawodny sprzęt wysokiej klasy z możliwością wypożyczenia na kilka dni lub kilka godzin, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących

Wynajęcie odkurzacza piorącego pozwala na dokładne wyczyszczenie wykładzin, dywanów oraz mebli tapicerowanych w domu, biurze lub w instytucji, w których niezbędne są nienaganny porządek i higieniczna czystość. Wypożyczenie odkurzacza piorącego jest tańszą alternatywą dla oddawania dywanów do pralni lub wynajmowania ekipy sprzątającej. Odkurzacz piorący z wypożyczalni JPD jest produktem markowym, w pełni sprawnym, z wysoką mocą ssania, skutecznym w działaniu. Za pomocą odkurzacza piorącego oferowanego przez wypożyczalnię można samodzielnie odświeżyć wykładziny, dywany i meble, wystarczy użyć odpowiedniego środka piorącego oraz postępować zgodnie z instrukcją. Pranie nie jest jednak skomplikowane, ale przebiega szybko, jest bezpieczne dla większości tkanin stosowanych w produkcji mebli i wykładzin. Dla wielu osób czystość jest niezwykle ważna, ale cena tak dobrego urządzenia zbyt wysoka. Wypożyczalnia odkurzaczy piorących umożliwia skorzystanie z niego za ułamek ceny nowego urządzenia dostępnego w sprzedaży.

Wypożyczalnia odkurzaczy przemysłowych

Chociaż praktycznie każdy ma w domu elektryczny odkurzacz usuwający zabrudzenia, to ich moc i wytrzymałość nie są na tyle duże, by korzystać z nich w każdej sytuacji. Wypożyczalnia odkurzaczy przemysłowych proponuje specjalistyczny sprzęt, za którego pomocą można usunąć znaczne zanieczyszczenia. Odkurzacz przemysłowy na wynajem może być stosowany w zakładach produkcyjnych, warsztatach i przy pracach remontowo-budowlanych. Zasada działania odkurzacza przemysłowego z wypożyczalni nie różni się niczym od zwykłego odkurzacza, jednak jego moc jest większa, a ryzyko zatarcia silnika z powodu pyłów bardzo ograniczone. W wypożyczalni odkurzacz przemysłowy jest wysokiej klasy urządzeniem, bardzo odpornym na wszelkie zanieczyszczenia, a wynajem odkurzaczy przemysłowych możliwe jest na kilka godzin lub dni. Wynajęcie odkurzacza przemysłowego jest też sporo tańsze niż zakup nawet używanego urządzenia na własność. To znakomita opcja dla osób prywatnych i firm, które nie muszą z niego korzystać codziennie.

Wypożyczalnia zamiatarek

Kolejnym urządzeniem proponowanym klientom w JPD jest zamiatarka na wynajem. Wypożyczalnia zamiatarek umożliwia czyszczenie posadzek wewnątrz budynków, chodników i ulic za pomocą profesjonalnego, chociaż niezwykle prostego w obsłudze sprzętu. Zamiatarka z wypożyczalni szybko i bezpyłowo usuwa piasek i kurz, zmiatając je do pojemnika. Wśród zamiatarek na wynajem znajdują się modele z operatorem prowadzącym oraz siedzącym.

Wypożyczalnia szorowarek

Wypożyczalnia szorowarek umożliwia skorzystanie z urządzenia, które znakomicie oczyszcza różnorodne posadzki. Wśród szorowarek na wynajem znaleźć można modele z operatorem prowadzącym oraz siedzącym, z wieloma obrotowymi szczotkami, które doskonale usuwają nawet bardzo uporczywy brud. Szorowarki na wynajem są urządzeniami wysokiej klasy, umożliwiającymi stosowanie przemysłowych detergentów i osuszające podłogę natychmiast po jej wymyciu. Z wypożyczalni szorowarek do podłóg skorzystać mogą firmy czyszczące, właściciele przedsiębiorstw, osoby odpowiedzialne za zachowanie czystości w dużych budynkach, między innymi w urzędach, centrach handlowych i magazynach. Szorowarka z wypożyczalni udostępniana jest na kilka godzin, dni lub na dłuższe okresy, w zależności od potrzeb klienta. Na pewno jednak wynajem szorowarki jest tańsze od zakupu urządzenia i praktyczniejsze, jeśli nie trzeba z niej korzystać codziennie, a jedynie doraźnie.
Dlatego jeśli szukasz ułatwień, które są na wyciągnięcie ręki, a wiele mogą zmienić – JPD to najlepsze rozwiązanie. Nasze siedzimy w Puławach, Rzeszowie i Lublinie są do waszej dyspozycji, pozostając wciąż otwartymi na indywidualne potrzeby klienta.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.