KATEGORIE

SPRZĘT CZYSZCZĄCY

Ręczne sprzątanie powierzchni fabryk, warsztatów, zakładów produkcyjnych, sklepów czy budynków użyteczności publicznej, za pomocą prostych narzędzi i tradycyjnych środków czystości jest pracochłonne i nie przynosi oczekiwanych rezultatów. JPD, wypożyczalnia sprzętu czyszczącego, umożliwia osobom prywatnym, firmom i instytucjom wykorzystanie nowoczesnych urządzeń, które wyczyszczą wiele powierzchni: szyby, podłogi, parkiety, ściany budynków, kostkę brukową czy pojazdy. Sprzęt z wypożyczalni jest zawsze sprawny, najwyższej klasy, a wypożyczenie za ułamek ceny nowego urządzenia jest niezwykle praktyczne i nie obciąża budżetu.

Wypożyczalnia myjek ciśnieniowych

JPD oferuje wypożyczenie markowej myjki ciśnieniowej, która umożliwia mycie za pomocą zimnej wody. Wysokie ciśnienie wytwarzane przez urządzenie sprawia, że strumień wody jest na tyle silny, by z łatwością usuwać zanieczyszczenia z wielu powierzchni. Klienci wypożyczalni myjek ciśnieniowych wykorzystują je między innymi do usuwania zanieczyszczeń z chodników, ścian budynków, posadzek betonowych, z ogrodzeń oraz z pojazdów i maszyn. Wypożyczalnia myjek ciśnieniowych proponuje tylko niezawodny sprzęt wysokiej klasy z możliwością wypożyczenia na kilka dni lub kilka godzin, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących

Wynajęcie odkurzacza piorącego pozwala na dokładne wyczyszczenie wykładzin, dywanów oraz mebli tapicerowanych w domu, biurze lub w instytucji, w których niezbędne są nienaganny porządek i higieniczna czystość. Wypożyczenie odkurzacza piorącego jest tańszą alternatywą dla oddawania dywanów do pralni lub wynajmowania ekipy sprzątającej. Odkurzacz piorący z wypożyczalni JPD jest produktem markowym, w pełni sprawnym, z wysoką mocą ssania, skutecznym w działaniu. Za pomocą odkurzacza piorącego oferowanego przez wypożyczalnię można samodzielnie odświeżyć wykładziny, dywany i meble, wystarczy użyć odpowiedniego środka piorącego oraz postępować zgodnie z instrukcją. Pranie nie jest jednak skomplikowane, ale przebiega szybko, jest bezpieczne dla większości tkanin stosowanych w produkcji mebli i wykładzin. Dla wielu osób czystość jest niezwykle ważna, ale cena tak dobrego urządzenia zbyt wysoka. Wypożyczalnia odkurzaczy piorących umożliwia skorzystanie z niego za ułamek ceny nowego urządzenia dostępnego w sprzedaży.

Wypożyczalnia odkurzaczy przemysłowych

Chociaż praktycznie każdy ma w domu elektryczny odkurzacz usuwający zabrudzenia, to ich moc i wytrzymałość nie są na tyle duże, by korzystać z nich w każdej sytuacji. Wypożyczalnia odkurzaczy przemysłowych proponuje specjalistyczny sprzęt, za którego pomocą można usunąć znaczne zanieczyszczenia. Odkurzacz przemysłowy na wynajem może być stosowany w zakładach produkcyjnych, warsztatach i przy pracach remontowo-budowlanych. Zasada działania odkurzacza przemysłowego z wypożyczalni nie różni się niczym od zwykłego odkurzacza, jednak jego moc jest większa, a ryzyko zatarcia silnika z powodu pyłów bardzo ograniczone. W wypożyczalni odkurzacz przemysłowy jest wysokiej klasy urządzeniem, bardzo odpornym na wszelkie zanieczyszczenia, a wynajem odkurzaczy przemysłowych możliwe jest na kilka godzin lub dni. Wynajęcie odkurzacza przemysłowego jest też sporo tańsze niż zakup nawet używanego urządzenia na własność. To znakomita opcja dla osób prywatnych i firm, które nie muszą z niego korzystać codziennie.

Wypożyczalnia zamiatarek

Kolejnym urządzeniem proponowanym klientom w JPD jest zamiatarka na wynajem. Wypożyczalnia zamiatarek umożliwia czyszczenie posadzek wewnątrz budynków, chodników i ulic za pomocą profesjonalnego, chociaż niezwykle prostego w obsłudze sprzętu. Zamiatarka z wypożyczalni szybko i bezpyłowo usuwa piasek i kurz, zmiatając je do pojemnika. Wśród zamiatarek na wynajem znajdują się modele z operatorem prowadzącym oraz siedzącym.

Wypożyczalnia szorowarek

Wypożyczalnia szorowarek umożliwia skorzystanie z urządzenia, które znakomicie oczyszcza różnorodne posadzki. Wśród szorowarek na wynajem znaleźć można modele z operatorem prowadzącym oraz siedzącym, z wieloma obrotowymi szczotkami, które doskonale usuwają nawet bardzo uporczywy brud. Szorowarki na wynajem są urządzeniami wysokiej klasy, umożliwiającymi stosowanie przemysłowych detergentów i osuszające podłogę natychmiast po jej wymyciu. Z wypożyczalni szorowarek do podłóg skorzystać mogą firmy czyszczące, właściciele przedsiębiorstw, osoby odpowiedzialne za zachowanie czystości w dużych budynkach, między innymi w urzędach, centrach handlowych i magazynach. Szorowarka z wypożyczalni udostępniana jest na kilka godzin, dni lub na dłuższe okresy, w zależności od potrzeb klienta. Na pewno jednak wynajem szorowarki jest tańsze od zakupu urządzenia i praktyczniejsze, jeśli nie trzeba z niej korzystać codziennie, a jedynie doraźnie.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.