KATEGORIE

Oświetlenie

Maszty oświetleniowe idealnie nadają się do oświetlania placów budowy, a także do oświetlenia imprez i eventów w terenie. Mobilna wieża oświetleniowa z własnym zasilaniem lub bez powinna jednak spełniać wszelkie wymogi bezpieczeństwa. To dlatego w JPD, wypożyczalni oświetlenia, proponujemy tylko sprawdzone, serwisowane, niezawodne rozwiązania najlepszych producentów, oferując wynajem masztów oświetleniowych osobom prywatnym, firmom i instytucjom.

Maszty oświetleniowe - wynajem

W JPD dostarczamy klientom nowoczesne, najlepszej jakości, mobilne maszty oświetleniowe do wynajęcia. Maszty oświetleniowe są niezbędne podczas wielu prac na budowach, podczas robót inżynieryjnych przeprowadzanych po zmroku i przy wszelkiego rodzaju imprezach masowych oraz plenerowych. Oświetlenie na wynajem rozjaśnia obszar roboczy, zwiększa wydajność pracowników, produktywność, zapewnia bezpieczeństwo podczas prac wykonywanych po zachodzie słońca lub podczas zachmurzonej pogody.

Nasza wypożyczalnia oświetlenia posiada szereg modeli masztów, również z generatorem prądu, pracujących cicho i sprawnie przez wiele godzin. Oferta skierowana jest do firm, które nie posiadają własnego sprzętu, potrzebują go doraźnie albo z powodu awarii własnych urządzeń są narażone na przestoje i utratę prestiżu firmy. Jeśli więc niezbędne do prac po zmroku są maszty oświetleniowe - wynajem będzie gwarantem wykonania ich w terminie, bez generowania wysokich kosztów związanych z zakupem własnego sprzętu.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.