KATEGORIE

Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze wykorzystywane są tam, gdzie nie dociera prąd: na budowie, w domu po awarii lub klęsce żywiołowej, a także w szpitalach i innych instytucjach, w których nieprzerwana dostawa prądu jest niezbędna do ochrony życia i zdrowia. Na wypadek awarii lub w przypadku konieczności podłączenia maszyn do prądu, warto mieć sprawny agregat. Nie trzeba go jednak kupować. JPD zajmuje się profesjonalnie wynajmem agregatów prądotwórczych.

Wynajem agregatów prądotwórczych

Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych oferuje pełną gamę urządzeń od niezawodnych i markowych producentów, które stanowią własne, niezależne źródło prądu. Z agregatów prądotwórczych na wynajem korzystają właściciele domów jednorodzinnych, letniskowych, instytucje i placówki, ale też firmy budowlane. Na budowie wynajęty agregat prądotwórczy
nadaje się do zasilania maszyn i elektronarzędzi, zwłaszcza na początku prowadzenia inwestycji, kiedy teren budowy nie ma jeszcze podłączenia do prądu. W remontowanych budynkach korzysta się z nich także do oświetlenia i ogrzewania.

Ponieważ agregaty prądotwórcze na wynajem różnią się między sobą parametrami technicznymi oraz przeznaczeniem, w JPD znalazły się różnorodne urządzenia, które spełniają wszelkie oczekiwania klientów. To maszyny nowej generacji, z solidną konstrukcją i odporne na czynniki zewnętrzne, tym samym są wytrzymałe, niezawodne, ale też łatwe do transportowania. Jeśli potrzebujesz na wynajem agregatów prądotwórczych, cennik naszej wypożyczalni może Cię pozytywnie zaskoczyć. Jednocześnie oferując wynajem agregatów prądotwórczych, zapewniamy fachowe doradztwo i kompleksową obsługę osobom prywatnym, firmom i instytucjom.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.