KATEGORIE

PRĄD, SPAWANIE, OŚWIETLENIE

W wielu pracach domowych, w warunkach warsztatowych oraz w firmach budowlanych, remontowych, naprawczych, stosuje się urządzenia, które zapewniają oświetlenie oraz dostawę prądu. Tam, gdzie nie ma podłączonych jeszcze mediów, a trwają różne prace wykorzystujące elektronarzędzia, a także w miejscach, w których można spodziewać się zaniku elektryczności, warto posiadać agregat prądotwórczy. JPD oferuje wynajem agregatów prądotwórczych, dzięki czemu nie trzeba kupować urządzenia. Oferta wypożyczalni obejmuje też spawarki, czyli niezbędne maszyny umożliwiające łączenie metalu, naprawę samochodów lub wznoszenie konstrukcji. Spawarkę na wynajem może obsługiwać także osoba, która majsterkuje i zajmuje się okazjonalną naprawą metalowych przedmiotów. Dlatego jeśli, jako przedsiębiorca, lub osoba prywatna poszukujesz usprawnienia w zakresie pracy – JPD to najlepszy wybór. Zapraszamy do któregoś z naszych biur w Puławach, Lublinie lub Rzeszowie.

Wynajem agregatów prądotwórczych

Agregaty prądotwórcze to urządzenia wytwarzające energię elektryczną. Posiadając agregat, można mieć własne, niezależne źródło prądu, na przykład podczas awarii sieci energetycznej lub wyjazdu w teren. Z agregatów prądotwórczych na wynajem korzystają często właściciele domów jednorodzinnych w przypadku długiej awarii prądu oraz lokatorzy domków letniskowych, jeśli nie są one podłączone do linii wysokiego napięcia. Agregaty są też niezbędne w instytucjach i placówkach, w których korzystanie z energii nie może być w żaden sposób przerwane. Do wypożyczalni agregatów prądotwórczych zgłaszają się także firmy budowlane, które mają zapotrzebowanie na prąd na początku prac remontowych, gdy niezbędny jest on do oświetlenia, ogrzewania i napędzania sprzętów. JPD oferuje wynajem agregatów prądotwórczych, które różnią się parametrami technicznymi oraz przeznaczeniem, jednocześnie gwarantuje kompleksowe doradztwo pozwalające na wynajem agregatu prądotwórczego spełniającego wszystkie wymogi klienta.

Spawarka - wypożyczalnia

Spawarka jest narzędziem niezastąpionym w warsztacie samochodowym, w zakładzie kowalskim, montażowym, w firmie budowlanej. Jednak mogą się nim posługiwać także majsterkowicze lub inne osoby, które samodzielnie prowadzą prace w domu i ogrodzie. Czasami spawarka nie jest niezbędna na co dzień, a jej zakup wiąże się z wysokimi kosztami i koniecznością odpowiedniego przechowywania, dlatego dobrym rozwiązaniem jest zwrócenie się do firmy oferującej wynajem spawarek. Spawarka na wynajem jest zdecydowanie tańsza niż własna, a gdy używana jest tylko doraźnie, nie obciąża budżetu. Numer telefonu do dobrej wypożyczalni spawarek przydaje się także profesjonalistom na wypadek awarii ich sprzętu. W wielu przypadkach brak sprawnej spawarki opóźnia prace i lepiej jest się posłużyć wynajętym sprzętem, niż stracić dobrą opinię w oczach klienta. Jeśli więc potrzebna jest spawarka - wypożyczalnia jest świetnym i niedrogim rozwiązaniem umożliwiającym dostęp do wysokiej klasy, sprawnych urządzeń.
Doświadczona kadra naszych pracowników w biurze JPD w Puławach, Lublinie lub Rzeszowie z przyjemnością pomoże i odradzi w wyborze najlepszego urządzenia. Co dzień staramy się usprawniać pracę naszych klientów, pomożemy również Tobie i Twojemu biznesowi.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.