KATEGORIE

ZAGĘSZCZANIE GRUNTU I ASFALTU

Wśród urządzeń niezbędnych na budowie drogi, chodnika, traktu pieszego, drogi rowerowej i innych są zagęszczarki. Prowadzimy wynajem zagęszczarek wielu markowych producentów, którzy tworzą urządzenia precyzyjne i niezawodne. Gwarantujemy maszyny najwyższej jakości na rynku lubelskim, puławskim lub rzeszowskim. Oferta wynajmu zagęszczarek skierowana jest do firm, ale także klientów indywidualnych, którzy samodzielnie prowadzą prace budowlane i wykończeniowe. Jeśli więc jesteś przedsiębiorcą i zależy Ci ujednoliceniu optymalizacji pracy – JPD to wybór najlepszy z możliwych.

Zagęszczarka - wynajem

Zagęszczarka gruntu z wypożyczalni służy do zwiększania gęstości gruntu. Urządzenia używa się przede wszystkim, by ubić podłoże ze żwiru lub piasku i przygotować je do przeprowadzenia kolejnych prac. Bez zagęszczarki często niemożliwe byłoby trwałe ułożenie kostki brukowej albo asfaltu. Dzięki możliwości wynajęcia zagęszczarki można przeprowadzić prace związane z budową drogi, parkingu, chodnika przed domem. Służą one również do utrwalania rowów melioracyjnych.
W ofercie naszej firmy, dysponujemy najlepszymi sprzętem w Puławach, Lublinie i Rzeszowie. Od wielu lat specjalizujemy się w wynajmie zagęszczarek, które znacznie ułatwiają optymalizację prac budowlanych.

Wypożyczalnia zagęszczarek

Jako wypożyczalnia zagęszczarek oferujemy różnorodne urządzenia, które znacznie się między sobą różnią specyfikacją techniczną oraz przeznaczeniem. Są to maszyny niezawodne, które regularnie są serwisowane i sprawdzane, mają wysokie parametry techniczne. Wiele zagęszczarek na wynajem przeznaczonych jest zarówno do użytku przez operatorów zawodowych, jak i przez osoby, które z oferty wynajmu zagęszczarek korzystają prywatnie. Gdy potrzebna jest zagęszczarka - wynajem jest tańszy niż kupno nawet używanego urządzenia.
Zapraszamy do naszego biura w Lublinie, Puławach lub Rzeszowie. Doświadczona kadra naszych pracowników z chęcią pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.