KATEGORIE

PRACE ZIEMNE

Prace ziemne wymagają profesjonalnego sprzętu, który przyspiesza i ułatwia wykonanie powierzonego zadania. Firmy, które nie dysponują własnymi maszynami, mogą wynająć minikoparki, miniładowarki i zagęszczarki. Profesjonalne doradztwo i sprzęt najwyższej jakości, sprawny, serwisowany, spełniający wszelkie normy bezpieczeństwa, przydaje się na budowach, w pracach porządkowych na dużą skalę, jak i podczas indywidualnych remontów.

Wynajem minikoparki

Wynajem minikoparki to jedna z najchętniej wybieranych przez naszych klientów opcji. Dostępne w Lublinie, Puławach, czy Rzeszowie minikoparki są powszechnie wykorzystywaną maszyną na budowie, ułatwiającą wszelkie prace ziemne. Oferowane przez nas mini koparki na wynajem są markowymi sprzętami, dlatego nie martwimy się o to, że zawiodą lub nie spełnią oczekiwań. Warto jednak pamiętać, że prowadzimy wynajem minikoparki bez operatora, dlatego warto zadbać o to, by obsługą sprzętu zajęła się osoba doświadczona, chociaż minikoparki są łatwe w obsłudze i zapewniają maksymalnie komfortową pracę. W gamie minikoparek na wynajem znajdują się urządzenia o zróżnicowanej wadze, z dużą mocą roboczą, wydajne i efektywne. Minikoparki świetnie sprawdzą się tam, gdzie prace ziemne trzeba wykonać na mocno ograniczonej przestrzeni, również w małych ogródkach. Dostępność na rynku lubelskim i podkarpackim, specjalistycznego sprzętu to wygoda i przyjemne ułatwienie większości robót ziemnych na wyciągnięcie reki.

Wynajem miniładowarki

Kompaktowe miniładowarki są popularnymi maszynami budowlanymi, które może wykorzystać w swojej pracy profesjonalista lub osoba chcąca przyspieszyć roboty w ogrodzie. Jeśli więc Minikoparki na wynajem to wszechstronne i uniwersalne maszyny wspomagające załadunek sypkich materiałów, często wykorzystywane w rolnictwie. Ponieważ wynajem miniładowarki to dla nas chleb powszedni, doradzamy w wyborze optymalnego urządzenia, a w ofercie mamy tylko markowe, niezawodne maszyny, łatwe w obsłudze, zwrotne, świetnie sprawdzające się nawet na bardzo ograniczonej przestrzeni. Miniładowarki na wynajem pracują z wysoką wydajnością, zapewniają dobre warunki pracy i optymalne wykonanie wszelkich zadań. Nasza usługa wynajmu miniładowarek skierowana jest do wszystkich klientów, którzy oczekują niskich cen i sprzętu na światowym poziomie, ale nie muszą posiadać własnej miniładowarki.
Jeśli więc planujecie korzystać ze sprzętu na terenie Puław, Lublina, Rzeszowa lub okolic – JPD to najlepszy wybór z mozliwych. Dzięki dostępności naszego sprzętu jesteś zawsze gotowy do pracy, a zoptymalizowany czas realizacji projektów, pozwala zachować płynność i niezawodność w planowaniu kolejnych zleceń. 

Zagęszczarka - wynajem

Zagęszczarki gruntu służą do zwiększania gęstości wszelkiego rodzaju podłoża niespoistego. Przydają się podczas ubijania piasku czy żwiru, by wzmocnić powierzchnię i przygotować ją do dalszych prac budowlanych, takich jak układanie kostki brukowej lub wylewanie asfaltu. Każda zagęszczarka na wynajem z JPD jest urządzeniem przydatnym w trakcie prac konserwacyjnych, naprawczych, przy remontach dróg, uzupełnianiu ubytków w asfalcie. Na wynajem zagęszczarki decydują się także osoby, które utrwalają rowy melioracyjne albo prowadzą prace wykończeniowe w obejściu, między innymi układają kostki brukowe przed domem. Nasza wypożyczalnia zagęszczarek oferuje szeroką gamę urządzeń, które różnią się od siebie specyfikacją techniczną oraz przeznaczeniem. Zawsze jednak każda zagęszczarka na wynajem jest sprawdzona, niezawodna, ma wysoką wydajność i jest łatwa w obsłudze. Jeśli potrzebna jest Ci zagęszczarka - wynajem będzie rozwiązaniem tanim i najbardziej rozsądnym.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.