KATEGORIE

Technika pomiarowa

W JPD Puławy, Lublin lub Rzeszów, proponujemy wynajem kamery termowizyjnej oraz wynajem niwelatora laserowego. Oba urządzenia są zaawansowane technologicznie i niezbędne na wielu budowach, zarówno przeprowadzanych systemem gospodarczym, jak i wykonywanych przez zaawansowanych specjalistów. Kamera termowizyjna z wypożyczalni przydaje się także podczas awarii, docieplania budynków i przebudowy instalacji grzewczej. Z wypożyczalni niwelatorów korzystają natomiast przede wszystkim geodeci, którzy wykonują pomiary wysokości na placu budowy.
W każdej siedzibie naszej firmy w Lublinie, Puławach lub Rzeszowie, gwarantujemy możliwość wyboru sprzętu najwyższej jakości. Dostępny asortyment, który znacznie ułatwia wiele prac budowlanych – jest na wyciągnięcie ręki, zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.

Kamera termowizyjna - wypożyczalnia

Wypożyczenie kamery termowizyjnej jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem podczas budowy i remontów przeprowadzanych w mieszkaniach, domach i budynkach użyteczności publicznej. JPD oferuje wypożyczenie kamery termowizyjnej najwyższej klasy. W branży budowlanej użytkowanie kamery termowizyjnej jest bardzo pomocne w ocenie jakości izolacji cieplnej budynków, lokalizacji mostków cieplnych, ale także pęknięć struktury budynków. Specjaliści korzystają z kamery termowizyjnej z wypożyczalni lub własnej podczas kontroli pracy wentylacji, klimatyzacji oraz systemu ogrzewania centralnego i podłogowego. Z kamery można korzystać także podczas oceny i lokalizacji wycieków z CO i CWU, a nawet wycieków z instalacji zimnej wody i kanalizacji. Kamera jest bardzo przydatna przy ocenie pracy instalacji elektrycznej.
Wypożyczalnia kamery termowizyjnej to najlepsze miejsce, w którym można uzyskać dostęp do najwyższej klasy urządzenia. Wynajem kamery termowizyjnej jest zdecydowanie tańsze niż jej zakup, a umożliwia przeprowadzenie wszelkich niezbędnych prac na budowie. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych może zaoferować bardzo zaawansowany i zawsze sprawny sprzęt, a na wynajem kamery termowizyjnej może zdecydować się nie tylko profesjonalista, ale także osoba prywatna, która ma wątpliwości co do odpowiedniego docieplenia budynku lub chce upewnić się, że wszelkie instalacje domowe działają poprawnie. Jeśli na budowie potrzebna jest kamera termowizyjna - wypożyczalnia jest najlepszym źródłem niedrogiego sprzętu i gwarantuje fachowe doradztwo.

Niwelator laserowy - wynajem

Niwelator z wypożyczalni to świetne narzędzie, z którego może skorzystać amator i profesjonalista bez inwestowania dużych pieniędzy w zakup sprzętu. Niwelator laserowy to urządzenie służące do pomiaru różnicy wysokości między punktami w terenie. Jednak niejednokrotnie niwelator laserowy na wynajem posiada także inne funkcje przydatne przy pracach geodezyjnych i podczas prac remontowych we wnętrzach, w których liczy się duża precyzja. Z wypożyczonego niwelatora korzysta się podczas równania terenu, prac brukarskich, układania rur, przy pracach ogrodniczych i montażowych. Niwelatory umożliwiają też równie układanie fundamentów, stropów oraz tyczenie ścian. Niezawodne i proste w obsłudze, chociaż zaawansowane niwelatory z wypożyczalni JPD znacząco usprawnią i przyspieszą wszelkie prace. Nie trzeba jednak tego urządzenia kupować, zwłaszcza kiedy nie korzysta się z niego codziennie. Jeśli na budowie niezbędny jest niwelator laserowy - wynajem wysokiej jakości sprzętu poddanego rygorystycznym testom będzie niedrogim i praktycznym rozwiązaniem dla każdej firmy.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.