KATEGORIE

Prace wykończeniowe

Elektronarzędzia do prac wykończeniowych pozwalają na przyspieszenie remontu i precyzyjne wykonanie jego poszczególnych etapów. Nasza wypożyczalnia elektronarzędzi, między innymi szlifierek do betonu oraz wiertarek, oferuje urządzenia najwyższej jakości, światowych marek. Siedziby naszej firmy zlokalizowane na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu – Lublin, Puławy, Rzeszów – to miejsca, gdzie doświadczona karda z chęcią pomoże w dobraniu najlepszego rozwiązania dla siebie.

Szlifierka do betonu - wypożyczalnia

Szlifierki do betonu z wypożyczalni to profesjonalne maszyny przeznaczone dla firm wykończeniowych, budowlanych oraz osób prywatnych, które muszą zająć się obróbką betonu. Zadaniem szlifierki jest obróbka powierzchni betonowych. Za pomocą szlifierki do betonu z wypożyczalni można wyszlifować każdą powierzchnię betonową lub kamienną, usunąć warstwy starego kleju, farby czy hydroizolacji. Wyrównana i wygładzona powierzchnia betonu będzie przygotowana na kolejne prace.
Oprócz szlifierek do betonu na wynajem można także skorzystać z innych urządzeń służących do przeprowadzania remontów. Do innych oferowanych przez JPD narzędzi należą szlifierka do gipsu. Szlifierka do gipsu z wypożyczalni to wysokiej jakości urządzenie do szlifowania gipsu na ścianach i sufitach. Szlifierka do gładzi z wypożyczalni pomoże zwiększyć trzykrotnie szybkość obróbki powierzchni niż tradycyjna metoda. Zmniejsza także stopień zapylenia pomieszczenia, jest lekka i ma regulowane obroty.
Do wykańczania podłóg drewnianych nasza wypożyczalnia proponuje szlifierkę do parkietu. Szlifierka do parkietu z wypożyczalni w ciągu kilku godzin umożliwia gruntowne odnowienie starych powierzchni i przywrócenie im dawnego blasku. Wypożyczenie szlifierki do parkietu może okazać się najtańszym i najlepszym rozwiązaniem podczas remontu.
Jeśli podczas budowy i remontu okazuje się, że niezbędne będą różnorodne elektronarzędzia, między innymi szlifierka do betonu - wypożyczalnia JPD służy sprzętem oraz profesjonalnym doradztwem.

Wypożyczalnia wiertarek

Wiertarki są niezwykle popularnym rodzajem narzędzi. Służą do wiercenia otworów w różnych materiałach: w betonie, drewnie, metalu. Jako wypożyczalnia wiertarek oferujemy różne modele, z wieloma przydatnymi funkcjami i od topowych producentów. Dzięki temu możemy zaproponować klientom nowoczesne rozwiązania, między innymi wiertarkę magnesową na wynajem. Wiertarka magnetyczna to urządzenie, które umożliwia wiercenie otworów o dużych średnicach. Jest coraz częściej wykorzystywana na budowach i stanowi alternatywę dla wiertarki stołowej. Wiertarka magnetyczna na wynajem zapewnia precyzyjne wiercenie, ale jest urządzeniem znacznie bardziej mobilnym. Dzięki działalności naszej wypożyczalni wiertarek, klient nie musi inwestować w drogi sprzęt, który dodatkowo zajmuje sporo miejsca.
Zapraszamy do jednego z naszych biur w Lublinie, Puławach lub Rzeszowie. Gwarantujemy najwyższą jakość asortymentu oraz znacznie łatwiejszą optymalizację pracy, dzięki jego wykorzystaniu.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.