KATEGORIE

Hydraulika, dekarstwo

Poważne prace wykończeniowe wiążą się między innymi z hydrauliką, czyli montażem rur. Również remonty często wymagają wymiany niektórych elementów instalacji. W pracach tych pomogą profesjonalne narzędzia hydrauliczne z wypożyczalni JPD. To między innymi gwintownice do rur oraz zamrażarki do rur. W siedzibie naszej firmy w Puławach, Lublinie lub Rzeszowie gwarantujemy możliwość wypożyczenia sprzętu najwyższej jakości. Dostępny asortyment jest równie chętnie wykorzystywany zarówno przez przedsiębiorców, jak i osoby prywatne.

Gwintownica do rur - wypożyczalnia

Gwintownica do rur na wynajem jest narzędziem, które służy do wykonywania nacięć na konkretnych powierzchniach. Gwintowanie jest procesem polegającym na tworzeniu wgłębień, które umożliwiają łączenie rur lub montaż całych instalacji. Oferowana przez nas gwintownica na wynajem kształtować może gwinty zewnętrzne oraz wewnętrzne, naprawia też uszkodzone gwinty i czyści je z korozji. Dzięki wypożyczalni gwintownic każdy może wykonać małe naprawy hydrauliczne w domu, przygotować rury do wkręcania śrub, a nawet przeprowadzić duży remont. Jeśli na budowie lub w domu niezbędna jest gwintownica do rur - wypożyczalnia zapewnia najwyższej klasy sprzęt za niewielkie pieniądze na kilka godzin, dni czy tygodni.

Zamrażarka do rur - wypożyczalnia

Zamrażarka do rur z wypożyczalni JPD wytwarza wewnątrz przewodu rurowego czopa lodowego. Lód w rurze działa niczym korek, powodując zablokowanie przepływu wody nawet pod dużym ciśnieniem. Dzięki użyciu wynajętej zamrażarki do rur każdy może bez obniżania ciśnienia w instalacji i spuszczania z niej wody dokonać wymiany uszkodzonego elementu, przy jednoczesnej normalnej pracy całej instalacji. Nasza wypożyczalnia udostępnia zamrażarkę do rur, która mrozi rury stalowe, miedziane, z tworzywa sztucznego i stabilizowane o różnych średnicach. Z oferty wypożyczalni zamrażarek do rur skorzystać mogą firmy budowlane i remontowe, ale także odbiorcy indywidualni. Jeśli na budowie potrzebna jest zamrażarka do rur - wypożyczalnia okazuje się najtańszym i najbardziej komfortowym rozwiązaniem, zapewniającym dostęp do najwyższej klasy narzędzi hydraulicznych. Zapraszamy do jednego z naszych biur w Lublinie, Rzeszowie lub Puławach, doświadczona kadra pracowników, od wielu lat działająca na rynku budowlanym – z chęcią pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.