KATEGORIE

POMPY DO WODY

Pompy do wody używane są wtedy, kiedy niezbędne jest odpompowanie cieczy. Używa się ich w różnych sytuacjach: podczas zalania, przy usuwaniu wody powstałej w wyniku obróbki przemysłowej lub do płuczek wiertniczych. Pompy do wody mogą usuwać nie tylko czystą wodę, ale także ciecz z osadami, szlamem, odpadami. Urządzenia nie trzeba kupować, można go wypożyczyć na kilka godzin, dni lub na dłużej, w zależności od potrzeb klienta. Dostarczamy najlepsze rozwiązania w zakresie asortymentu najwyższej jakości na rynku lubelskim i podkarpackim (Puławy, Lublin, Rzeszów). Pomagamy naszym klientom w optymalizacji czasu pracy i zakresie działań zawodowych.

Wynajem pomp szlamowych

W wielu sytuacjach można mieć problem z nadmiarem zabrudzonej wody. Wypożyczalnia pomp szlamowych umożliwia pozyskanie sprzętu niezbędnego w sytuacji, kiedy trzeba usunąć wodę z domu, mieszkania, piwnicy. Wynajęta pompa jest wręcz niezbędna po wysokich opadach, podtopieniach, po klęskach żywiołowych lub awarii kanalizacji, kiedy konieczne jest szybkie działanie. Pompa do wody z wypożyczalni ma dużą moc i jest doskonale dostosowana do tłoczenia wody z różnymi nieczystościami. Wynajętą pompą można usunąć szlam, brud, pyły, resztki organiczne i fekalia.

W ofercie JPD znajdują się pompy szlamowe na wynajem, z których skorzystać mogą osoby prywatne i firmy. Wypożyczalnia pomp gwarantuje tymczasowy dostęp do wysokiej klasy urządzeń. Sprzęt poddawany jest regularnym serwisom, co sprawia, że można być pewnym sprawności urządzenia. Wszyscy klienci zdecydowani na wynajem pomp szlamowych mogą liczyć na fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny.

Dlatego jeśli jesteś przedsiębiorcą lub osobą prywatna z Puław, Lublina lub Rzeszowa i okolic, zapraszamy do jednego z naszych biur. Doświadczona kadra pracownicza zadba o wybór rozwiązania najlepszego dla Ciebie i Twojego biznesu.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.