KATEGORIE

NARZĘDZIA DO OGRODU

Pielęgnacja ogrodu dla wielu klientów naszej wypożyczalni jest pasją, dla innych zajęciem zawodowym, ale bywa też przykrym obowiązkiem. Jednak za sprawą nowoczesnych urządzeń można prace w ogrodzie przeprowadzić szybko i z prawdziwą przyjemnością. Takie narzędzia na wynajem jak dmuchawa do liści, kosiarka czy łuparka do drewna, przyspieszają wszelkie prace porządkowe i pozwalają cieszyć się piękną zielenią wokół domu, osiedla lub w parku.
Jeśli więc mieszkasz w okolicy Puław, Lublina lub Rzeszowa i poszukujesz specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu Twój ogród stanie się piękny i odpowiednio zadbany – JPD to najlepsze rozwiązanie.

Dmuchawa do liści - wynajem

Grabienie liści, zwłaszcza jesienią, kiedy opadają w dużych ilościach na trawnik, jest czasochłonne i wymaga dużego zaangażowania. Wynajem dmuchawy jest więc znakomitym pomysłem na pozbycie się liści z trawnika. Pozostawienie ich na trawie powoduje bowiem, że trawa gorzej rośnie i wiosną nie będzie tak zielona i gęsta, jak tego oczekujemy. Dmuchawa do liści na wynajem to urządzenie o dużej mocy, a praca nim jest wręcz przyjemna. Oferowane w wypożyczalni dmuchawy są lekkie, poręczne, niezawodne i łatwe w obsłudze, dlatego wśród klientów JPD są nie tylko firmy ogrodnicze, ale także osoby prywatne, które pragną uporządkować własny ogródek. Jeśli liście zalegają na trawniku i niezbędna jest dmuchawa do liści - wynajem jest tanim i praktycznym sposobem na pozyskanie znakomitego sprzętu.

Glebogryzarka - wynajem

Spulchnianie gleby, czyli sprawianie, by była ona odpowiednio napowietrzona i nawodniona, gwarantuje lepsze plony warzyw, wzrost kwiatów oraz tworzenie eleganckiego, zielonego trawnika. Zanim pojawiły się glebogryzarki na wynajem, prace ogrodowe trzeba było wykonywać przy pomocy wideł lub szpadla, co przy dużej powierzchni ogrodu stanowiło nie lada wyzwanie. Teraz jednak wystarczy odwiedzić wypożyczalnię glebogryzarek, by można było prace przeprowadzić szybko, wygodnie i bez użycia dużej siły fizycznej. Glebogryzarka na wynajem może być użytkowana przez osoby prywatne i pracowników firm ogrodniczych. Jest urządzeniem prostym w obsłudze, niezawodnym, łatwo się prowadzi i perfekcyjnie spulchnia glebę, przygotowując ją pod sianie i sadzenie. Jeśli więc w pracach ogrodowych przyda się glebogryzarka - wynajem jest rozsądnym i niedrogim rozwiązaniem. Sprzęt po wykonaniu wszystkich prac można po prostu zwrócić.

Kosa spalinowa - wynajem

Kosy spalinowe są popularnymi narzędziami służącymi do przycinania trawy, wycinanianiepotrzebnych pędów i krzewów, zwłaszcza w miejscach trudnodostępnych. Ich działanie opiera się na niedrogiej i praktycznej żyłce, która okręca się z olbrzymią prędkością, kosząc rośliny. JPD, wypożyczalnia kosy spalinowej, oferuje urządzenia wysokiej klasy, a na wynajem kosy spalinowej może zdecydować się osoba, która samodzielnie pielęgnuje swój ogród lub firma świadcząca tego typu usługi. Kosa spalinowa z wypożyczalni to bardzo rozsądne rozwiązanie, kiedy prace ogrodowe wykonuje się od czasu do czasu. Urządzenie bowiem jest serwisowane, a po zakończonym koszeniu nie trzeba szukać mu miejsca do przechowywania. Jeśli więc potrzebujesz praktycznego urządzenia do koszenia trawy w trudno dostępnych miejscach i niezbędna jest kosa spalinowa - wypożyczalnia udostępni ją za niewielką opłatą.

Kosiarka elektryczna, spalinowa - wynajem

Wypożyczenie kosiarki umożliwia uporządkowanie ogrodu i skrócenie trawnika, dzięki czemu otoczenie wygląda estetycznie. Z kosiarki na wynajem korzystają też specjalistyczne firmy zobowiązane do dbania o zieleń w parkach, na skwerach, osiedlach i innych terenach zielonych. JPD, wypożyczalnia kosiarki, posiada urządzenia najwyższej klasy, które działają sprawnie, są regularnie serwisowane, ostrzone i sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa użytkowania. Biorąc pod uwagę koszty zakupu tego typu urządzeń, wynajem kosiarki jest tańszy i niezwykle łatwy, a samo wypożyczenie kosiarki sprawia, że nie trzeba martwić się o jej przechowywanie. Ponieważ trawę trzeba kosić regularnie, kiedy niezbędna jest kosiarka elektryczna, spalinowa - wynajem jest praktycznym i niedrogim rozwiązaniem dla firm i osób prywatnych.

Rębak do gałęzi, drewna - wynajem

Wypożyczalnia rębaków cieszy się ogromnym powodzeniem wśród firm i osób prywatnych, których porządkowanie ogrodu skupia się na usuwaniu zbędnych gałęzi. Aby nie palić ich i by nie zalegały w ogrodzie, można użyć rębaka na wynajem. Urządzenie szybko i sprawnie zmieni nawet grube gałęzie w kawałki drewna, którego można użyć do rozpalania pieca, kominka lub jako ściółkę pod iglaki, chroniąc dodatkowo korzenie roślin przed niskimi temperaturami. Rębak do gałęzi na wynajem można wypożyczyć na kilka godzin, dni lub tygodni, w zależności od potrzeb indywidualnych klienta, na pewno jednak wynajęty rębak wymaga poniesienia znacznie niższych kosztów, niż w przypadku jego zakupu. Każdy rębak do drewna na wynajem z wypożyczalni jest serwisowany, sprawny, ostrzony, a jego obsługa jest nieskomplikowana i bezpieczna. Jeśli podczas jesiennych lub wiosennych porządków w ogrodzie przyda się rębak do gałęzi i drewna - wynajem jest znakomitym, oszczędnym pomysłem.

Siewnik do trawy - wynajem

Wynajęcie siewnika do trawy ułatwia i przyspiesza proces zagęszczania trawnika. Zamiast siania ręcznego, które jest czasochłonne i mało precyzyjne, można wykorzystać siewnik do trawy z wypożyczalni. Lekki i nieskomplikowany w obsłudze sprzęt przydaje się bowiem dwa, trzy razy do roku w przypadku osób, które dbają tylko o własny ogród, nieco częściej korzystają z niego firmy ogrodnicze. Wypożyczalnia siewników do trawy może zaoferować sprawny sprzęt na godziny, dni lub tygodnie, a jednocześnie koszt poniesiony przez klienta będzie minimalny. Kiedy chcesz dbać o swój trawnik i niezbędny jest do tego celu siewnik do trawy - wynajem jest idealnym rozwiązaniem dla osoby prywatnej i firmy.

Walec do trawy - wynajem

Walec do trawy z wypożyczalni jest prostą maszyną do pielęgnacji trawników. Nie trzeba go używać codziennie czy nawet raz w tygodniu, dlatego wynajem walca jest niezwykle rozsądnym i tanim rozwiązaniem dla wielu właścicieli ogródków. Walec do traw pozwala zlikwidować różne ubytki w trawniku, które pojawiły się pod wpływem intensywnego użytkowania trawniki lub są świadectwem działalności szkodników i kretów. Użycie walca do trawy z wypożyczalni pozwoli na wyrównanie ziemi i trawy, dzięki czemu trawnik będzie wyglądał estetycznie. Łatwiej też będzie zlokalizować miejsca, w których trawa rośnie zbyt wolno albo jest przerzedzona. Walec do trawy na wynajem świetnie więc sprawdza się w każdym ogrodzie. Mogą z niego korzystać osoby prywatne, dbające o swój ogród oraz firmy specjalistyczne. Kiedy niezbędny jest walec do trawy - wynajem jest tanim sposobem na pozyskanie wysokiej klasy sprzętu.

Łuparka do drewna - wynajem

Ręczne łupanie drewna za pomocą klasycznej siekiery zajmuje wiele czasu i wymaga użycia dużej siły mięśni. Nie jest problemem, jeśli to rozłupania jest zaledwie kilka pieńków, problem pojawia się, kiedy chcemy przygotować drewno na całą zimę. W takim przypadku niezbędna może stać się wizyta w wypożyczalni z łuparkami do drewna. Wynajem łuparki jest znakomitym pomysłem na ułatwienie sobie pracy. Łuparka do drewna na wynajem dostępna w JPD jest urządzeniem sprawnym, serwisowanym, wyprodukowanym przez doświadczonego producenta i z wysokimi parametrami pracy. Jeśli przygotowujesz się na sezon grzewczy i niezbędna jest łuparka do drewna - wynajem jest dobrym i tanim rozwiązaniem

Zapraszamy do jednej z naszych siedzib w Puławach, Lublinie lub Rzeszowie. Nasza doświadczona kadra z przyjemnością pomorze w doborze najlepszego rozwiązania.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.