KATEGORIE

Nagrzewnice spalinowe promiennikowe

Oferujemy wynajem nowoczesnych nagrzewnic spalinowych promiennikowych na terenie Puław, Lublina, Rzeszowa i okolic. Mogą one z powodzeniem być używane do ogrzewania miejscowego na halach produkcyjnych, przy liniach produkcyjnych czy na budowach.

Zalety promienników

Promienniki podczerwieni to urządzenia, które prawie nie wydzielają spalin, ponieważ komora spalania w którą są wyposażone, posiada specjalną wkładkę ceramiczną. Element ten podczas pracy rozgrzewa się do bardzo wysokiej temperatury, a produkty spalania ulegają niemalże całkowitemu dopaleniu. Promienniki są niezwykle wydajne – całkowite ciepło pochodzące ze spalania oleju jest dostarczane do ogrzewanego pomieszczenia. Bardzo zwarta konstrukcja, prosta obsługa oraz cicha praca to tylko niektóre z wielu zalet nagrzewnic spalinowych promiennikowych znajdujących się w naszej ofercie wynajmu.

Zastosowanie

Promienniki mają bardzo szerokie zastosowanie w różnych branżach. Świetnie sprawdzą się do suszenia po pracach malarskich i zalaniach. Znajdą zastosowanie podczas prac budowlanych, remontowych oraz renowacyjnych. Mogą służyć również do rozmrażania – w halach produkcyjnych, sortowniach spożywczych oraz przy liniach produkcyjnych. Mogą być także bardzo wygodnym narzędziem podczas różnego rodzaju imprez plenerowych. Wszystkie wspomniane zastosowania sprawiają, że nagrzewnice promiennikowe są bardzo uniwersalnymi narzędziami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi przedstawiciele są zawsze do dyspozycji w zakresie doradztwa technicznego.

Zapraszamy do jednego z naszych biur w Puławach. Lublinie lub Rzeszowie.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.