KATEGORIE

Nagrzewnice spalinowe

Wypożyczalnia nagrzewnic spalinowych JPD oferuje nowoczesne urządzenia z opcją lub bez opcji odprowadzania spalin. Pierwszy rodzaj można z powodzeniem stosować w pomieszczeniach, w których znajdują się ludzie i zwierzęta, ponieważ nie zanieczyszczają powietrza. Drugi musi być stosowany z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa. Wynajem nagrzewnicy spalinowej jest propozycją skierowaną przede wszystkim do firm osób prywatnych, które oczekują sprawnego sprzętu za ułamek ceny, jaką trzeba ponieść przy jego zakupie na własność.
Zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych biur w Puławach, Lublinie lub Rzeszowie. Doświadczona kadra pracownicza i specjaliści funkcjonujący od wielu na rynku z radością doradzą w wyborze najlepszego rozwiązania.

Nagrzewnica spalinowa - wynajem

Modele nagrzewnic spalinowych na wynajem bez odprowadzania spalin to wydajne urządzenia zasilane olejem opałowym lub napędowym. Umożliwiają natychmiastowe ogrzewanie w każdych warunkach. Niewielkie rozmiary oraz zwarta, ergonomiczna obudowa pozwalają na łatwy transport oraz bezpieczne użytkowanie. Elektroniczna kontrolka płomienia, nienagrzewająca się obudowa, silnik z zabezpieczeniem termicznym czy zewnętrzna pompa paliwa to tylko niektóre cechy sprzętów przez nas oferowanych. Niezwykle prosta obsługa nagrzewnicy spalinowej z wypożyczalni to dodatkowy atut, który sprawia, że urządzenie pozwala na efektywną i komfortową pracę.

Nagrzewnice z opcją odprowadzania spalin zapewniają ciepło i czyste powietrze będąc oszczędnym źródłem ogrzewania o szerokim zastosowaniu. Modele oferowane przez wypożyczalnię nagrzewnic spalinowych JPD wyposażone są w wymiennik ciepła o bardzo dużej wydajności, dzięki czemu mogą być z powodzeniem stosowane w magazynach, sektorze budowlanym, ale także przy uprawach roślin czy produkcji zwierzęcej. W przypadku pomieszczeń zamkniętych do urządzenia podłączyć należy przewód odprowadzający spaliny na zewnątrz. Prosta obsługa, trwałość i bezpieczeństwo to podstawowe zalety tych urządzeń. Jeśli niezbędna jest nagrzewnica spalinowa - wynajem jest rozsądnym i niedrogim rozwiązaniem.

Zapraszamy do naszych specjalistów w Puławach, Lublinie lub Rzeszowie. Od lat jesteśmy pośrednikami w drodze do sukcesu wielu przedsiębiorców i osób prywatnych, z radością doradzimy także Tobie.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.