KATEGORIE

Klimatyzatory

Wypożyczalnia klimatyzatorów i wentylatorów JPD oferuje możliwość wynajmu nowoczesnych i wydajnych klimatyzatorów, które skutecznie eliminują z otoczenia wszelkie zanieczyszczenia, kurz i nieprzyjemne zapachy oraz są bezpieczne dla zdrowia. Wentylatory na wynajem, które znajdują się w naszej ofercie, to z kolei urządzenia zapewniające poprawę wentylacji pomieszczeń z dużym natężeniem zapachów. Pozwalają one zwiększyć cyrkulację powietrza w pomieszczeniach, wspomagając proces osuszania, ogrzewania oraz ochładzania.

Wypożyczalnia klimatyzatorów

Kiedy temperatura powietrza nieznośnie wzrasta, nie trzeba kupować drogiego klimatyzatora. Wypożyczalnia klimatyzatorów gwarantuje możliwość skorzystania z oferty krótko bądź długoterminowej w konkurencyjnych cenach. Klimatyzatory na wynajem to nowoczesne przenośne urządzenia, które świetnie sprawdzą się jako element wyposażenia zarówno pomieszczeń biurowych, handlowych, produkcyjnych jak i przemysłowych, a także mieszkań. Klimatyzator na wynajem nadaje się nie tylko do schładzania pomieszczenia, ale również do jego osuszania bądź ogrzewania w razie zapotrzebowania.

Prosta obsługa, niezawodność działania i wysoka jakość wykonania to tylko niektóre z wielu zalet sprzętów przez nas oferowanych. Asortyment naszej wypożyczalni klimatyzatorów stanowią również klimatyzatory ewaporacyjne, czyli urządzenia o prostej i niezawodnej zasadzie działania. Opierają się one na obiegu wody, która pobierana jest ze zbiornika przez pompę. Woda zwilża duży filtr celulozowy, przez który za pomocą wentylatora o wysokiej wydajności tłoczone jest równocześnie powietrze. Odparowująca z powierzchni filtra woda, obniża jego temperaturę o kilka stopni, co umożliwia dostarczenie do pomieszczenia chłodnego, świeżego oraz czystego powietrza.

Wypożyczalnia wentylatora, dmuchawy

Wypożyczalnia dmuchawy JPD oferuje wentylatory (dmuchawy), wentylatory do osuszania podłóg oraz wentylatory wyciągowe. To urządzenia, które sprawdzą się w różnych warunkach. Dmuchawy na wynajem nadają się do oddymiania pomieszczeń po pożarach, a także ochładzania silników w warsztatach samochodowych. Wspomagają także pracę urządzeń osuszających, grzewczych oraz chłodzących. Ich działanie jest proste i polega na zasysaniu powietrza wlotem z przodu oraz wywiewaniu przez tylną część urządzenia. Do wlotu lub wylotu podłączyć można giętki rękaw rozprowadzający powietrze, który również znajduje się w naszej ofercie. Oferta wypożyczalni wentylatorów i dmuchaw skierowana jest zarówno do użytkowników prywatnych, jak i firm, które w swojej pracy zobligowane są do używania profesjonalnego i niezawodnego sprzętu.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.