KATEGORIE

NAGRZEWNICE, OSUSZACZE

Pracownicy budowy, firmy remontowe, ale też osoby prywatne czasami są zmuszone do skorzystania z nowoczesnych sprzętów, które regulują poziom wilgotności w pomieszczeniach. JPD, wypożyczalnia klimatyzacji oferująca także wynajem osuszaczy powietrza, proponuje nowoczesne i wydajne urządzenia, które przydają się w piwnicach, w mieszkaniach, w domach, w garażach, w zakładach przemysłowych.

Gwarantujemy najlepszej jakości sprzęt. Nasze biura zlokalizowane na terenie Puław, Lublina oraz Rzeszowa pozostają do Państwa dyspozycji. Doświadczona kadra pracownicza z przyjemnością zadba o pomoc w dobraniu rozwiązania najlepszego dla Państwa. Wynajęcie urządzenia na kilka godzin, dni lub tygodni pozwoli na uzyskanie oczekiwanego efektu niskim kosztem, bez konieczności inwestowania w często drogi sprzęt.

Osuszacz powietrza - wynajem

Osuszacze powietrza na wynajem, które znajdują się w naszym asortymencie, to sprzęt sprawdzający się zarówno w domu, jak i w zakładach przemysłowych. Osuszacze kondensacyjne na wynajem wykorzystują metodę pracy polegającą na odbieraniu wilgoci z powietrza przez schładzanie go poniżej punktu rosy, co powoduje wykraplanie, czyli kondensację wilgoci. Głównymi elementami tych urządzeń są wentylator, sprężarka, wymienniki ciepła oraz element rozprężny. Wydajność osuszaczy z wypożyczalni uzależniona jest od temperatury i wilgoci w danym pomieszczeniu oraz wielkości samego urządzenia. Jednak osuszanie kondensacyjne jest zdecydowanie bardziej efektywne i ekonomiczne od osuszania przez ogrzewanie i wentylację, głównie dzięki wyeliminowaniu konieczności wymiany powietrza w pomieszczeniu. Jeśli pomieszczenie zostało zalane albo jest remontowane w warunkach dużej wilgotności i niezbędny jest osuszacz powietrza - wynajem jest tanim i bezproblemowym rozwiązaniem dla osób prywatnych i firm z wielu branż.

Wypożyczalnia klimatyzatorów

Wypożyczalnia klimatyzatorów JPD proponuje klasyczne oraz ewaporacyjne klimatyzatory na wynajem. Pierwszy typ urządzeń wykorzystywany jest w zamkniętych pomieszczeniach, drugi może być wykorzystany na otwartej przestrzeni – w ogródkach restauracyjnych czy namiotach. Oferta wynajmu klimatyzatorów jest skierowana do osób prywatnych i firm, pozwala na cieszenie się komfortową temperaturą, kiedy panują upały. Ponieważ klimatyzator na wynajem jest mobilny, nie trzeba przebudowywać instalacji wentylacyjnej w domu, a podłączenie urządzenia według wskazówek naszej wypożyczalni klimatyzatorów jest niezwykle proste.

Zapraszamy do siedziby naszej firmy na terenie Lubelszczyzny (Puławy i Lublin) oraz na terenie Podkarpacia (Rzeszów). Od lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dumnie stając się częścią Państwa projektów.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.