KATEGORIE

LOGISTYKA

Nawet proste narzędzia mogą na budowie lub podczas remontu ułatwić zadanie pracownikom i zwiększyć ich bezpieczeństwo. JPD, wypożyczalnia drabin, rusztowań, podpór stropowych i zsypów do gruzu gwarantuje, że skorzystanie z nich przyspieszy pracę i pozwoli na szybsze zakończenie zleceń. Wypożyczone urządzenia do prac wysokościowych są tańszą alternatywą dla kupna ich na własność.
Gwarantujemy najwyższej jakości sprzęt na terenie Puław, Lublina i Rzeszowa, zapraszamy do jednego z naszych biur

Wypożyczalnia drabin

Wynajem drabiny jest niezbędne podczas prac na niedużych wysokościach. Wypożyczalnia drabin JPD swoją ofertę kieruje do przedsiębiorstw, ale też osób prywatnych, które prowadzą prace remontowe i instalatorskie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Wynajem drabiny umożliwia łatwiejsze dotarcie do przyłączy elektrycznych czy szybsze pomalowanie sufitu. Posiadamy na wynajem drabiny metalowe, lekkie, składane, o wysokości nawet do 9 metrów.

Wynajem rusztowań

Rusztowania aluminiowe na wynajem proponowane przez wypożyczalnię sprzętu JPD to mniej popularny rodzaj rusztowań niż powszechne rusztowania ze stali. Jednak rusztowania te zdobywają coraz większe uznanie, bo konstrukcje tego typu są bezpieczne, łatwe w transporcie i niezwykle użyteczne. Na wynajem rusztowań tego typu powinny zdecydować się firmy, które zobowiązały się do szeroko pojętych prac budowlano-montażowych, takich jak malowanie, odnawianie elewacji, montaż oświetlenia, instalacja klimatyzacji, wentylacji i wiele innych, a także osoby prywatne chcące dokonać poprawek na zewnątrz swoich domów. Cena wynajmu rusztowania zawsze jest niższa niż zakupu, a w przypadku, kiedy z wynajętych rusztowań korzysta się tylko przez kilka dni, skorzystanie z wypożyczalni na pewno się opłaca.

Podpory stropowe - wynajem

Podpory stropowe to wykonane z metalu, znoszące wysokie obciążenia regulowane słupki, które zapewniają bezpieczeństwo i stabilność wylewek stropowych. Podpory stropowe na wynajem przydają się w związku z tym na każdej budowie domu, garażu lub innego budynku. JPD posiada podpory budowlane na wynajem znoszące bardzo duże obciążenia i z regulowaną wysokością, dzięki czemu są to narzędzia uniwersalne. Oferta skierowana jest zarówno do firm budowlanych, jak i osób, które zajmują się budową domu w systemie gospodarczym, umożliwiają zdobycie podpór bez konieczności inwestowania w nie dużych środków finansowych. Kiedy więc na budowie niezbędne są podpory stropowe - wynajem gwarantuje dostęp do odpowiedniej ilości wysokiej jakości podpór budowlanych.

Zsyp do gruzu - wynajem

Bardzo często remont domu lub mieszkania zaczyna się od rozbijania ścian w celu zmiany układu pomieszczeń i wiąże się z koniecznością usunięcia kilogramów odpadów budowlanych. Zsyp do gruzu w takim przypadku jest znacznym ułatwieniem przyspieszającym pracę. Wynajem zsypu do gruzu jest często koniecznością, zwłaszcza kiedy mieszkanie znajduje się na górnych kondygnacjach wielopiętrowego budynku. Z usługi wypożyczalni zsypów do gruzu mogą więc korzystać firmy remontowe, budowlane, a także osoby, które samodzielnie przeprowadzają remont w mieszkaniu. Kiedy niezbędny jest zsyp do gruzu - wynajem jest świetnym rozwiązaniem.
Jeśli więc jesteś przedsiębiorca lub osobą prywatną, poszukującą usprawnień na drodze prac budowlanych, zapraszamy do jednego z naszych biur na terenie Puław, Lublina lub Rzeszowa. Z dumą staniemy się częścią Twojego projektu.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.