KATEGORIE

WYBURZENIA I WIERCENIE UDAROWE

Wiele urządzeń elektrycznych powstało z myślą o ciężkiej pracy na budowie lub podczas remontu. Mają one ułatwiać przeprowadzenie wszelkich prac, nawet tych związanych z twardym podłożem. Młot udarowy i młot wyburzeniowy to jedne z tych urządzeń, bez których trudno obejść się profesjonalnej ekipie budowlano-remontowej, a także amatorom, którzy wykonują samodzielnie prace w domu. W celu ułatwienia wszystkich tych czynności, oferujemy w naszych biurach zlokalizowanych w Puławach, Lublinie i Rzeszowie specjalistyczny sprzęt najwyższej jakości. Jeśli jako przedsiębiorca lub osoba fizyczna, poszukujesz sposobu na optymalizację pracy i usprawnienie swoich działań – zapraszamy. Doświadczona kadra pracowników z przyjemnością pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojego biznesu.

Wypożyczalnia młotów udarowych

Młot udarowy jest zaawansowanym elektronarzędziem przeznaczonym do kucia w betonie, w kamieniu oraz do wykonywania przebić w ścianach i posadzkach. Młot udarowy umożliwia też skuwanie tynków i płytek, przyspiesza wszelkie prace rozbiórkowe. Wypożyczalnia młotów udarowych jest dobrym rozwiązaniem, jeśli niezbędne jest użycie takiego urządzenia. Zakup może być bowiem kosztowny i obciążyć budżet firmy lub osoby samodzielnie przeprowadzającej prace na budowie. Wypożyczenie młota udarowego wiąże się z niskimi kosztami i uzyskaniem dostępu do niezawodnego narzędzia światowej marki. Jako wypożyczalnia młotów udarowych i innych narzędzi gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w doborze sprzętu do koncepcji budowy i koniecznych do przeprowadzenia prac.

Wypożyczalnia młotów wyburzeniowych

Wszelkie prace wyburzeniowe wymagają mocnego, wytrzymałego i niezawodnego sprzętu. Jako wypożyczalnia młotów wyburzeniowych i innych narzędzi niezbędnych na budowie, oferujemy profesjonalne narzędzia, które znakomicie poradzą sobie przy każdym remoncie i na każdej budowie. Z oferty wynajmu młota wyburzeniowego skorzystać mogą ekipy budowlane i osoby prywatne. Młot wyburzeniowy z wypożyczalni obniży koszty przeprowadzenia prac oraz przyspieszy je. Młoty wyburzeniowe przeznaczone są do usuwania tynków, płytek ze ścian oraz podłóg, do rozdrabniania podłoża skalistego i zamarzniętych gruntów. Radzą sobie świetnie z nawierzchniami asfaltowymi, z żelbetem i innymi materiałami. Wypożyczalnia młotów wyburzeniowych JPD oferuje kilkanaście urządzeń o różnorodnej specyfikacji, od tych do użytku domowego, po profesjonalne. Zapraszamy do naszego biura w Puławach, Lublinie i Rzeszowie. Nasze maszyny charakteryzuje niezawodność i niskie koszty eksploatacyjne.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.