KATEGORIE

WIERCENIE TECHNIKĄ DIAMENTOWĄ

Wykonywanie otworów oraz przewiertów w betonowych lub murowanych ścianach nie jest łatwe bez profesjonalnego, mocnego sprzętu. Zwykła wiertarka może sobie z tym nie poradzić, dlatego polecamy do tego typu prac wiertnice do betonu. Za pomocą wiertnicy do betonu na wynajem można wykonać otwory w ścianach, posadzkach, w płytkach gresowych szybko i precyzyjnie, bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt. Jeśli więc jako osoba prywatna lub przedsiębiorca w Puławach, Lublinie, Rzeszowie lub okolicach, poszukujesz specjalistycznego sprzętu – w JPD jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Wiertnica do betonu - wynajem

Na placu budowy czeka wiele wyzwań, między innymi tych związanych z wierceniem otworów. W przypadku cegieł, pustaków czy drewna, wystarczy mieć klasyczną wiertarkę, jednak by przewiercić otwór w betonie, warto wynająć wiertnicę. Za pomocą wynajętej wiertnicy do betonu można precyzyjnie i bez większego wysiłku wywiercić otwór bez stosowania udaru i bez zbędnego zapylenia. Wiertnica z wypożyczalni JPD świetnie poradzi sobie z każdym rodzajem zbrojenia. Kiedy na budowie potrzeba jest wiertnica do betonu - wynajem będzie tanim rozwiązaniem, które przyspieszy wszelkie prace.

Wypożyczenie wiertnicy się opłaca

Dzięki wiertnicy diamentowej można wywiercić otwory w twardych podłożach. Urządzenie to jest jednak kosztowne, dlatego nasza firma oferuje możliwość wynajęcia wiertnicy na dzień, kilka dni lub nawet tygodni. Cena za wynajem wiertnic do betonu jest znacznie korzystniejsza niż koszt zakupu nowego sprzętu. Zapraszamy do jednego z naszych biur w Puławach, Lublinie lub Rzeszowie. Doświadczona kadra pracownicza i specjaliści funkcjonujący od wielu na rynku z radością doradzą w wyborze najlepszego rozwiązania.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.