KATEGORIE

PRACE BRUKARSKIE

Kostka brukowa jest materiałem bardzo trwałym, estetycznym i cenionym jako budulec chodników, traktów pieszych i rowerowych, a także dekoracja przydomowa. Ponieważ jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, jest też niezwykle twarda, a do jej cięcia niezbędna jest gilotyna do kostki brukowej. Jeśli na budowie układany jest chodnik, podjazd, budowany jest skwer i niezbędna jest gilotyna do kostki brukowej - wynajem jest świetnym i tanim rozwiązaniem, które eliminuje konieczność zakupu sprzętu.

Gilotyna do kostki brukowej - wynajem

Firma JPD oferuje mechaniczne gilotyny do kostki brukowej na wynajem w Puławach, Lublinie, Rzeszowie i okolicach. Maszyna ułatwia przecinanie kostki brukowej, bloczków, cegieł oraz innych twardych materiałów na budowie. Posiada mocne noże, które zapewniają jej długą żywotność, a pracownikom budowy łatwe i precyzyjne przycinanie. Wynajętą gilotynę do kostki brukowej można używać przez dzień, tydzień czy miesiąc, w zależności od osobistych potrzeb. Nie trzeba martwić się o jej serwis, a każde urządzenie pochodzi od markowego producenta, jest trwałe i niezawodne. Wiele firm korzysta z propozycji gilotyny do kostki brukowej na wynajem, by nie kupować własnej lub gdy maszyna na budowie nagle odmówi posłuszeństwa. Wypożyczenie gilotyny jest też sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy, kiedy nie ma potrzeby częstego jej stosowania. Oferta wynajmu gilotyny do kostki brukowej skierowana jest do firm i osób prywatnych, które wykańczają podwórka i ogródki, elewacje domu i prowadzą inne prace budowlane. Zapraszamy do naszych biur na Lubelszczyźnie (Puławy, Lublin, Rzeszów), bez względu na to, czy poszukujesz specjalistycznego sprzętu jako osoba prywatna, czy przedsiębiorca. Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, który z pewnością pozwoli Ci upłynnić system pracy i zoptymalizować codzienne działania.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.