KATEGORIE

PRACE BETONIARSKIE

Wszelkie prace remontowe i rozbiórkowe związane z usuwaniem gruzu i wylewaniem betonu, wymagają prostych urządzeń. Bez betoniarki niemożliwe jest właściwe rozmieszanie zaprawy, podpory stropowe wpływają na precyzję i bezpieczeństwo budowania sufitów i wznoszenia dachów, a zsypy do gruzu są niezbędne podczas usuwania materiałów po rozbiórce z mieszkania wprost do kontenerów. Wszystkie te narzędzia budowlane dostępne są na wynajem w wypożyczalni JPD.

Wynajem betoniarki

Na każdej budowie pojawia się betoniarka, w której można zmieszać piasek, żwir, cement, wodę, żużel. Betoniarki mają różne funkcje i pojemności, także betoniarki na wynajem. Wypożyczenie betoniarki jest znakomitym rozwiązaniem w wielu przypadkach: kiedy prace przeprowadza osoba prywatna, która betoniarkę musi wynająć na kilka godzin lub kilka dni, a nie musi jej mieć na co dzień. To także ratunek, gdy ekipie budowlanej zepsuje się sprzęt lub jest to zbyt mało. Wynajem betoniarki jest tanim rozwiązaniem, a pracownicy JPD, wypożyczalni betoniarek i sprzętu budowlanego, podpowiedzą, która betoniarka na wynajem spełni wszelkie oczekiwania.

Wynajem podpór stropowych

Podpory stropowe, zwane także stemplami, przyspieszają prace budowlane, zwiększają precyzję ich wykonania i wpływają pozytywnie na bezpieczeństwo pracowników podczas wylewania stropów. Podpory stropowe na wynajem oferujemy zarówno specjalistom, jak i osobom, które samodzielnie wykonują prace budowlane. Sprawdzą się one podczas przebudowy domu, garażu, pomieszczenia gospodarczego. Podpory stropowe na wynajem mają regulowaną wysokość, są produkowane przez markowe firmy znane na rynku usług budowlanych, zapewniają bardzo sprawny montaż oraz wysoką wytrzymałość nawet na maksymalny nacisk. Podpory stropowe na wynajem zapewniają stabilizację obiektu i bezpieczeństwo pracowników budowy.

Wynajem zsypu do gruzu

Wynajem zsypu do gruzu jest znakomitym pomysłem na przyspieszenie prac na budowie, zwłaszcza podczas wyburzeń i rozbiórek. Zsypy do gruzu na wynajem, które oferuje JPD, to trwałe konstrukcje i duża wytrzymałość, dlatego nadają się i do gruzu, i do innych odpadów, które powstają na budowach. Zsypy na wynajem są wyjątkowo odporne na uderzenia, do tego są przyjazne dla środowiska. Na wynajem oferujemy elementy zsypu do gruzu, które można łączyć ze sobą w zależności od oczekiwanej wysokości całej konstrukcji.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.