KATEGORIE

CIĘCIE TECHNIKĄ DIAMENTOWĄ

Prace związane z obróbką betonu należą do niezwykle trudnych, pracochłonnych i emitujących hałas. Jeśli wyposażymy się w odpowiednie urządzenia o wysokiej mocy i skuteczności, takie jak przycinarki do betonu i bruzdownice z naszej wypożyczalni, prace będą przebiegać szybko oraz bezproblemowo. Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty, oferujemy naszym klientom w Puławach, Lublinie, Rzeszowie i okolicach sprzęt najlepszej jakości, będący udoskonaleniem prac związanych z obróbką betonu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą JPD i wyboru rozwiązania najlepszego dla siebie. Z możliwością wynajmu najlepszego sprzętu, praca związana z obróbką betonu staje się znacznie bardziej wygodna i łatwiejsza.

Bruzdownica - wynajem

Naszym klientom zapewniamy bruzdownice na wynajem, które są urządzeniami najbardziej znanych marek. Oferujemy tylko niezawodne i mocne urządzenia, by każdy mógł przeprowadzić prace nawet w najbardziej twardym podłożu. Za pomocą bruzdownic do betonu z wypożyczalni można wycinać kanały pod rury i przewody w betonie, kamieniu oraz cegle na każdej budowie, podczas remontów i prac wykończeniowych. Bruzdownica na wynajem wyposażona jest w dwie diamentowe, regulowane tarcze, które umożliwiają regulację szerokości bruzd. Jeśli na budowie potrzebna jest wysokiej klasy bruzdownica - wynajem może okazać się najlepszym i najtańszym rozwiązaniem. Pracownicy naszej wypożyczalni pomogą dobrać bruzdownicę do potrzeb każdego klienta.
W naszym biurze w Lublinie, Puławach lub Rzeszowie, specjalistyczny sprzęt jest dostępny dla każdego.

Przecinarka do betonu - wynajem

Przecinarki do profesjonalne urządzenia przeznaczone do cięcia różnego rodzaju nawierzchni twardych, przede wszystkim asfaltu, świeżego i starego betonu. Są wszechstronnie stosowane podczas wykonywania różnych prac rozbiórkowych, budowlanych, remontowych, za ich pomocą można szybko i skutecznie ciąć cegłę, kostkę brukową, krawężniki, obrzeża betonowe i inne materiały, z którymi ma się do czynienia podczas prac brukarskich. Za pomocą przecinarki do betonu na wynajem można przyspieszyć prace i obniżyć koszty budowy, ponieważ wynajęcie sprzętu jest znacznie tańsze, niż zakup nowego urządzenia. Jeśli na budowie niezbędna jest przecinarka do betonu - wynajem urządzenia w JPD będzie ekonomicznym rozwiązaniem. Oferowane przez nas narzędzia pochodzą od najlepszych producentów i cieszą się uznaniem stałych klientów, którzy z przecinarek do betonu na wynajem i innych maszyn korzystają regularnie.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.