KATEGORIE

Agregat prądotwórczy Fogo FH 3541

Agregat prądotwórczy Fogo FH 3541
LINIA IP54 - prądnica z zabezpieczeniem przeciwpyłowym.
 
Przeznaczenie: usługi, rzemiosło, przemysł, budownictwo.

Zalecane do: elektronarzędzia, maszyny elektryczne, pompy, oświetlenie, piece elektryczne.


Agregat prądotwórczy firmy Fogo FH 3541 jest to przenośny agregat jednofazowy, który znajduje swoje zastosowanie zarówno na działkach, w budownictwie, jak i w ogrodach, do prac z elektronarzędziami, grzejnikami, pompami, oświetleniem etc. Agregat ten popularny jest wśród firm brukarskich, idealnie współpracuje także z betoniarkami. Przenośny agregat prądotwórczy Fogo FH 3541 jest urządzeniem o kompaktowej oraz ergonomicznej budowie. Oprócz tego, że agregat Fogo FH 3541 wygodny jest podczas jego użytkowania, to dodatkowo został on wyposażony we wszystkie funkcje, które niezbędne są do wydajnego, a także profesjonalnego działania agregatu prądotwórczego.

Agregat prądotwórczy firmy Fogo FH 3541 posiada silnik znanej, japońskiej marki Honda – producenta specjalizującego się w produkcji wysokiej jakości, oszczędnych i niezawodnych silników spalinowych. Cały agregat objęty jest trzyletnią gwarancją producenta. W agregacie prądotwórczym zamontowano silnik o mocy 3,9kW. Zużycie paliwa agregatu prądotwórczego Fogo FH 3541 jest nadal niewielkie, bo wynosi 1,4l benzyny na godzinę pracy urządzenia. W agregacie FH 3541 zastosowano prądnice asynchroniczne o stopniu ochrony IP 54, czyli stopień zabezpieczenia generatora przed niepożądanymi czynnikami: działaniem wody, wilgoci, pyłu i kurzu.

Agregat prądotwórczy Fogo FH 3541 posiada alarm olejowy oraz gniazdo 1~ 16 A. W celu zabezpieczenia generatora został w nim zastosowany system ochrony termicznej. Agregat prądotwórczy Fogo FH 3541 z prądnicą asynchroniczną z prądem rozruchu, która pozwala na podłączenie urządzeń o prądzie rozruchu do 11,7A. Agregat ten możemy używać zarówno do prac pod dużym obciążeniem, jak również do zastosowań domowych, mając jednocześnie gwarancję dużej wydajności i żywotności.

Model FH 3541
Silnik Honda GX200
Moc silnika 3,9 kW
Moc maksymalna 3,0 kW
Moc znamionowa 2,7 kW
Prąd znamionowy 11,7 A
Napięcie 230 V 50 Hz
Moc akustyczna Lwa 96 dB(A)
Pojemość zbiornika 3,1 l
Spalanie przy mocy 75% 1,4 l/h
Wymiary dł. x szer. x wys. 580 x 405 x 415 mm
Waga 53kg

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.