KATEGORIE

Agregat prądotwórczy Fogo FH 2541

Agregat prądotwórczy Fogo FH 2541
LINIA IP54 - prądnica z zabezpieczeniem przeciwpyłowym.                                                  
 
Przeznaczenie: usługi, rzemiosło, przemysł, budownictwo.

Zalecane do: elektronarzędzia, maszyny elektryczne, pompy, oświetlenie, piece elektryczne.

Agregat prądotwórczy firmy Fogo FH 2541 jest najmniejszym, przenośnym agregatem jednofazowym stosowanym zarówno w budownictwie, na działkach, jak też w ogrodach, do prac z elektronarzędziami, grzejnikami, pompami, oświetleniem etc. 

Agregat prądotwórczy Fogo FH 2541 jest najlżejszym przenośnym agregatem na ramie o prostej konstrukcji. Zespół prądotwórczy został zamontowany w agregacie Fogo FH 2541 na rurowym stelażu, który pełni jednocześnie funkcję ochronną i umożliwia łatwe przenoszenie maszyny. Urządzenie waży jedynie 38 kg. Jest to również najcichsze urządzenie z rodziny emitujące hałas na poziomie 95dB(A).

W agregacie prądotwórczym firmy Fogo FH 2541 zamontowano silnik marki Honda – lidera na światowych rynkach. Jego moc to 3,3kW. Moc urządzenia podczas pracy ciągłej wynosi 1,8kW, a maksymalna 2,0kW. Zużycie paliwa agregatu prądotwórczego Fogo FH 2541 to tylko 1,2l benzyny na godzinę pracy urządzenia. Jest to najmniejsze spalanie tego typu urządzeń, dzięki czemu jest to najbardziej ekonomiczny agregat prądotwórczy. W agregacie FH 2541 zastosowano prądnice synchroniczne o stopniu ochrony IP 54.

Agregat prądotwórczy Fogo FH 2541 z prądnicą asynchroniczną z prądem rozruchu, która pozwala na podłączenie urządzeń o prądzie rozruchu do 7,8A. Jest to najmniejsza z rodziny, ale jednocześnie uniwersalna maszyna nadająca się zarówno do prac pod dużym obciążeniem, jak również do zastosowań domowych, gwarantująca również dużą wydajność i żywotność.

Wyposażenie standardowe:

  • Wyłącznik przy braku oleju

  • 2 1~ gniazda 16A IP67 (SEZ)

  • Wyłącznik termiczny

Model FH 2541
Silnik Honda GX 160
Moc silnika 3,3 kW
Moc maksymalna 2,0 kW
Moc znamionowa 1,8 kW
Napięcie 230 V 50 Hz
Moc akustyczna Lwa 95 dB(A)
Zbiornik paliwa 3,1 l
Spalanie przy mocy 75% 1,2l
Wymiary dł. x szer. x wys. 580 x 405 x 415 mm
Waga 38 kg

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.