KATEGORIE

Osuszacze pomieszczeń

Oferujemy możliwość wynajmu nowoczesnych i wydajnych osuszaczy pomieszczeń, które pomogą obniżyć wilgotność w piwnicach, halach basenowych, mieszkaniach oraz pomieszczeniach, które uległy zalaniu na skutek awarii lub powodzi.

Osuszacze

Osuszacze znajdujące się w naszym asortymencie to sprzęt, który sprawdzi się zarówno w domu, jak i w zakładach przemysłowych. Osuszacze kondensacyjne, które oferujemy wykorzystują metodę pracy polegającą na odbieraniu wilgoci z powietrza przez schładzanie go poniżej punktu rosy, co powoduje wykraplanie, czyli kondensację wilgoci. Głównymi elementami tych urządzeń są wentylator, sprężarka, wymienniki ciepła oraz element rozprężny. Wydajność urządzeń uzależniona jest od temperatury i wilgoci w danym pomieszczeniu oraz wielkości samego urządzenia. Jednak osuszanie kondensacyjne jest zdecydowanie bardziej efektywne i ekonomiczne od osuszania przez ogrzewanie i wentylację, głównie dzięki wyeliminowaniu konieczności wymiany powietrza w pomieszczeniu.

Akcesoria

Oprócz samych osuszaczy, oferujemy również wynajem akcesoriów takich, jak miernik wilgotności czy panele podczerwieni. Wysokiej klasy miernik wilgotności to urządzenie przeznaczone do pomiaru wilgotności drewna oraz materiałów budowlanych. Pozwala on mierzyć wilgotność ścian domu, wylanych posadzek czy zamkniętych materiałów budowlanych lub drewna. Pomiar odbywa się za pomocą czujników po ich wbiciu lub przyłożeniu do sprawdzanego materiału. Panele do osuszania podczerwienią z kolei pozwalają na usuwanie szkód wyrządzonych przez wodę przy pomocy energii emitowanej przez panele podczerwieni przenoszonej drogą promieniowania. Kieruje się je na ściany, które są podgrzewane, aby doprowadzić do wyparowania z nich wilgoci.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.