KATEGORIE

Nagrzewnice spalinowe

Oferujemy wynajem nagrzewnic spalinowych – z opcją lub bez opcji odprowadzania spalin. Pierwszy rodzaj można z powodzeniem stosować w pomieszczeniach, w których znajdują się ludzie i zwierzęta, ponieważ nie zanieczyszczają powietrza. Drugi musi być stosowany z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa.

Nagrzewnice bez odprowadzania spalin

Modele bez odprowadzania spalin to wydajne urządzenia zasilane olejem opałowym lub napędowym. Umożliwiają natychmiastowe ogrzewanie w każdych warunkach. Niewielkie rozmiary oraz zwarta, ergonomiczna obudowa pozwalają na łatwy transport oraz bezpieczne użytkowanie. Elektroniczna kontrolka płomienia, nie nagrzewająca się obudowa, silnik z zabezpieczeniem termicznym czy zewnętrzna pompa paliwa to tylko niektóre cechy sprzętów przez nas oferowanych. Niezwykle prosta obsługa to dodatkowy atut, który sprawia, że nagrzewnice spalinowe, które oferujemy pozwolą na efektywną i komfortową pracę.

Nagrzewnice z opcją odprowadzania spalin

Nagrzewnice z opcją odprowadzania spalin zapewniają ciepło i czyste powietrze będąc oszczędnym źródłem ogrzewania o szerokim zastosowaniu. Modele przez nas oferowane wyposażone są w wymiennik ciepła o bardzo dużej wydajności, dzięki czemu mogą być z powodzeniem stosowane w magazynach, sektorze budowlanym, ale także przy uprawach roślin czy produkcji zwierzęcej. W przypadku pomieszczeń zamkniętych do urządzania podłączyć należy przewód odprowadzający spaliny na zewnątrz. Prosta obsługa, trwałość i bezpieczeństwo to podstawowe zalety tych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi przedstawiciele są zawsze do dyspozycji w zakresie doradztwa technicznego.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.