KATEGORIE

Nagrzewnice gazowe

Oferujemy wynajem wydajnych nagrzewnic gazowych, które pozwalają na szybkie ogrzanie powietrza do odpowiedniej temperatury przy użyciu paliwa jakim jest gaz propan lub propan-butan.

Nagrzewnice gazowe

Nagrzewnice przez nas oferowane umożliwiają równomierne rozprowadzenie ciepłego powietrza lub skierowanie go w określone miejsce. Niewielka waga urządzeń sprawia, że są bardzo mobilne. Izolacyjna osłona, szybkie uruchamianie, duża wydajność to tylko niektóre z wielu cech sprzętów znajdujących się w naszej ofercie. Nagrzewnice gazowe są również bardzo uniwersalne – znajdują zastosowanie zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartej przestrzeni. Dzięki czemu mogą być używane zarówno w rolnictwie, jak też ogrodnictwie czy budownictwie.

Akcesoria

Oprócz nagrzewnic gazowych, w naszym asortymencie znajdują się również akcesoria takie, jak palnik do papy czy parasol grzewczy. Palnik znajdzie zastosowanie w warsztatach ślusarskich, mechanicznych, spawalniczych i dekarskich. Rękojeść z pokrętłem regulacji przepływu gazu, długi wąż gazowy oraz optymalna moc sprawiają, że narzędzie to świetnie nadaje się do opalania, podgrzewania, zgrzewania czy lutowania. Parasol grzewczy stanowić może bardzo komfortowe wyposażenie patio, tarasów, przydomowych czy kawiarnianych ogródków. Zasilany jest gazem płynnym w butli. Regulator przepływu gazu pozwala na dostosowanie mocy promieniowania do temperatury na zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.