KATEGORIE

Nagrzewnice elektryczne

Oferujemy wynajem wydajnych nagrzewnic elektrycznych, zapewniających szybkie ogrzewanie pomieszczeń, w których się znajdują. Dzięki prostej obsłudze oraz dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne sprawdzą się w każdych warunkach.

Zalety nagrzewnic

Nagrzewnice znajdujące się w naszej ofercie nie zużywają tlenu, nie wymagają dostaw paliwa oraz są bezpieczne w użyciu. Nadają się do ciągłej pracy, a dzięki odpowiedniej budowie mogą być łatwo przenoszone. Nie wydzielają spalin, zapachu ani wilgoci, dzięki czemu mogą być bezpiecznie użytkowane. Elementy grzejne ze stali nierdzewnej, silnik z wyłącznikiem termicznym czy termostat przegrzania to tylko niektóre z wielu cech maszyn znajdujących się w naszej ofercie.

Zastosowanie

Nagrzewnice mogą zostać użyte zarówno do ogrzewania mieszkań, jak również pomieszczeń takich, jak warsztaty, sklepy, magazyny czy lokale gastronomiczne. Świetnie sprawdzą się także w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej, szklarniach, halach sportowych czy zabudowaniach fabrycznych. Polecane są dla hydraulików, płytkarzy, tynkarzy oraz malarzy, dla których szybka i wydajna praca jest niezwykle ważna. Duża różnorodność dostępnych modeli gwarantuje dobór sprzętu idealnego do swoich potrzeb. Nasi przeszkoleni pracownicy serwisu utrzymują sprzęt na bardzo wysokim poziomie technicznym, dzięki czemu spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi przedstawiciele są zawsze do dyspozycji w zakresie doradztwa technicznego.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.