KATEGORIE

Klimatyzatory i wentylatory

Oferujemy możliwość wynajmu nowoczesnych i wydajnych klimatyzatorów, które skutecznie eliminują z otoczenia wszelkie zanieczyszczenia, kurz i nieprzyjemne zapachy oraz są bezpieczne dla zdrowia. Wentylatory znajdujące się w naszej ofercie to urządzenia zapewniające poprawę wentylacji pomieszczeń z dużym natężeniem zapachów. Pozwalają one zwiększyć cyrkulację powietrza w pomieszczeniach wspomagając proces osuszania, ogrzewania oraz ochładzania.

Klimatyzatory

Klimatyzatory przenośne to jedne z urządzeń, których wynajem oferujemy. Świetnie sprawdzą się jako element wyposażenia zarówno pomieszczeń biurowych, handlowych, jak również produkcyjnych i przemysłowych, a także mieszkań. Klimatyzator nadaje się nie tylko do ochładzania pomieszczenia, ale również do jego osuszania bądź ogrzewania w razie zapotrzebowania. Prosta obsługa, niezawodność działania i wysoka jakość wykonania to tylko niektóre z wielu zalet sprzętów przez nas oferowanych. Nasz asortyment stanowią również klimatyzatory ewaporacyjne, czyli urządzenia o prostej i niezawodnej zasadzie działania. Opiera się ona na obiegu wody, która pobierana jest ze zbiornika przez pompę. Woda zwilża duży filtr celulozowy, przez który za pomocą wentylatora o wysokiej wydajności tłoczone jest równocześnie powietrze. Odparowująca z powierzchni filtra woda obniża jego temperaturę o kilka stopni, co umożliwia dostarczenie do pomieszczenia chłodnego, świeżego oraz czystego powietrza.

Wentylatory

Wentylatory (dmuchawy), wentylatory do osuszania podłóg oraz wentylatory wyciągowe to urządzenia, które sprawdzą się w różnych warunkach. Nadają się do oddymiania pomieszczeń po pożarach, a także ochładzania silników w warsztatach samochodowych. Wspomagają także pracę urządzeń osuszających, grzewczych oraz chłodzących. Ich działanie jest proste i polega na zasysaniu powietrza wlotem z przodu oraz wywiewaniu przez tylną część urządzenia. Do wlotu lub wylotu podłączyć można giętki rękaw rozprowadzający powietrze, który również znajduje się w naszej ofercie.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.