KATEGORIE

Nagrzewnice, osuszacze

Oferujemy wynajem wysokiej klasy nagrzewnic i osuszaczy oraz akcesoriów do nich. Nagrzewnice, czyli urządzenia grzewczo-wentylacyjne to sprzęt, którego zadaniem jest nagrzanie powietrza do odpowiedniej temperatury. Osuszacze mogą obniżyć wilgotność w pomieszczeniach różnego typu - piwnicach, mieszkaniach oraz pomieszczeniach, które uległy zalaniu na skutek awarii lub powodzi. Sprawdzą się również w magazynach i halach produkcyjnych, w których zbyt duża wilgotność może powodować straty.

Nagrzewnice

Oferujemy możliwość wynajmu różnego rodzaju nagrzewnic – elektrycznych, gazowych, spalinowych oraz spalinowych promiennikowych. Modele elektryczne nie zużywają tlenu, nie wymagają dostaw paliwa, są również przystosowane do pracy ciągłej i łatwo przenośne, a także bezpieczne i czyste. Świetnie sprawdzą się do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń – mieszkań, warsztatów, sklepów czy domków letniskowych. Modele gazowe zasilane są gazem propanem lub propanem-butanem. Urządzenia znajdujące się w naszej ofercie w szybkim tempie nagrzewają powietrze przepływające przez nagrzewnicę, które za pomocą wentylatora rozprowadzane jest po całym pomieszczeniu. Nagrzewnice spalinowe zasilane są olejem. Oferujemy wersje z opcją oraz bez opcji odprowadzania spalin. Modele z odprowadzaniem spalin zapewniają czyste i ciepłe powietrze i można je stosować w miejscach, gdzie przebywają ludzie, ponieważ nie zanieczyszczają powietrza. Oferujemy również urządzenia do ogrzewania punktowego, umożliwiające ogrzewanie ciał stałych, a nie powietrza, które idealnie sprawdzą się na dużych przestrzeniach, gdzie nie ma możliwości ogrzewania powietrza.

Osuszacze, klimatyzatory i wentylatory

W naszej ofercie znajdują się również osuszacze, klimatyzatory oraz wentylatory. Osuszacze mogą skutecznie obniżać wilgotność w piwnicach, halach basenowych, mieszkaniach oraz pomieszczeniach, które uległy zalaniu na skutek awarii lub powodzi. Oferujemy także możliwość wynajmu klimatyzatorów klasycznych oraz ewaporacyjnych. Pierwszy typ urządzeń wykorzystywany jest w zamkniętych pomieszczeniach, drugi może być wykorzystany na otwartej przestrzeni – w ogródkach restauracyjnych czy namiotach. Wentylatory z kolei pomagają w wentylacji pomieszczeń z dużym natężeniem zapachów oraz zwiększają cyrkulację powietrza w pomieszczeniach wspomagając w ten sposób proces osuszania, ogrzewania i ochładzania.

POBIERZ KATALOG WYNAJMU SPRZĘTU

POBIERAM
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.